Ile kcal ma wege wrap z McDonald’s?

Ile kcal ma wege wrap z McDonald's?

Wege Wrap to jedno z najnowszych dań w ofercie McDonald’s, które zostało wprowadzone jako opcja wegetariańska. Składa się z tortilli pszennej, sałaty lodowej, pomidora, ogórka, czerwonej cebuli, sosu majonezowego i pikantnego. Wege Wrap z McDonald’s to nie tylko pyszny, ale także zdrowy posiłek dla wegetarian i wegan. Jednym z najważniejszych pytań, jakie zadają sobie klienci McDonald’s, jest jednak to, ile kalorii zawiera ten wege wrap.

Jakie są wartości odżywcze wege wrapa z McDonald’s?

Wege Wrap z McDonald’s waży około 200 g i zawiera 262 kcal. Oto pełna tabela wartości odżywczych wege wrapa:

Składniki Kalorie (kcal) Białko (g) Tłuszcze (g) Węglowodany (g)
Tortilla pszenna 140 3,6 2,2 25,6
Sałata lodowa 1 0,1 0,01 0,2
Pomidory 7 0,3 0,1 1,3
Ogórki 1 0,1 0,01 0,1
Czerwona cebula 6 0,2 0,01 1,3
Sos majonezowy 98 0,2 10,7 1,2
Sos pikantny 9 0,1 0,5 1,1
Razem: 262 4,6 13,6 30,8

Jakie są alternatywy dla wege wrapa z McDonald’s?

Jeśli chcesz wypróbować coś innego niż wege wrap z McDonald’s, warto zwrócić uwagę na inne opcje wegetariańskie lub wegańskie dostępne w menu. W Polsce McDonald’s oferuje kilka dań bez mięsa, takich jak: McWrap Veggie, Sałatka Grecka, Cheeseburger Veggie, Frytki oraz McFlurry OREO z bezmleczną pianką, które również są dostępne w opcji wegańskiej.

Jakie są zalety jedzenia wege wrapa z McDonald’s?

Wege Wrap z McDonald’s może być dobrym wyborem dla wegetarian i wegan, którzy szukają zdrowej opcji fast foodowej. Sałata, pomidory, ogórki i czerwona cebula są źródłem witamin i minerałów, a tortilla pszenna dostarcza błonnika i węglowodanów. Dodatkowo, sosy do wege wrapa są niskokaloryczne i mogą być dobrym dodatkiem smakowym.

Zobacz też:  Ile kcal ma fasolka

Czy wege wrap z McDonald’s jest dietetyczny?

Wege Wrap z McDonald’s może być uważany za posiłek dietetyczny, ponieważ zawiera około 260 kcal i jest bogaty w składniki odżywcze. Jednakże, tak jak w przypadku większości fast foodów, należy spożywać go z umiarem i w ramach zrównoważonej diety.

Czy wege wrap z McDonald’s jest bezglutenowy?

Wege Wrap z McDonald’s nie jest bezglutenowy, ponieważ tortilla pszenna, która jest jego głównym składnikiem, zawiera gluten. McDonald’s oferuje jednak kilka opcji bezglutenowych w swoim menu, takich jak frytki, sałatki i McFlurry bez ciastek.

Czy wege wrap z McDonald’s jest wegański?

Wege Wrap z McDonald’s może być wegański, jeśli wybierzesz opcję bez sosów lub zamiast sosów wybierzesz wegańskie alternatywy. McDonald’s oferuje również opcję bezmięsną w burgerze Cheeseburger Veggie, frytkach i sałatkach.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też