Debiutujący typerzy z pewnością mają dużo pytań dotyczących tego jak działają firmy bukmacherskie, jak obstawiać wydarzenia, ale również to w jaki sposób wolno przeprowadzać transakcje na konto użytkownika ale także w jaki sposób możliwe jest wypłacanie wygranych pieniędzy. W poniższym tekście zaprezentujemy najciekawsze formy płatności, które proponują bookmakerzy.

Na co zwrócić ostrożność przy wybieraniu bukmachera?
Na początek warto jednakże napisać o tym na co każdy typer typujący online zwraca przy dobieraniu firmy bukmacherskiej. Do najważniejszych aspektów, na jakie należy zwrócić szczególną ostrożność zaliczane są: opinie graczy o danej jednostce, wielkość proponowanych kursów, czy oferta zakładów jest duża i obejmuje interesujące nas spotkania. ranking SBR (określa on wiarygodność jednostek bukmacherskich, ich wypłacalność, jakość pomocy itp.), ale też i modele płatności które stosuje dana firma. Ranking SBR pozwoli na ustalenie zagrożenia i realistycznych problemów z wybieraniem środków od konkretnej marki. Posiadając takie dane, można pójść do doboru sposobów płatności, jakie będą dla nas najdogodniejsze.

Minimalne wartości wpłat i wypłat
Każdy bukmacher zawiera w własnym regulaminie określone kwoty pieniężne z minimalnymi wpłatami a także wypłatami. Dla młodego użytkownika jest to niezmiernie poważna sprawa, ponieważ z reguły nowi gracze nie typują za wielkie wartości a także chcą wypłacać z konta typera nawet małe wygrane. Warto wtedy grać u bukmacherów, którzy pozwalają na robienie transakcji nawet od 1 zł. Wybrane z firm jednak wybierają dużą minimalną kwotę wpłat i wypłat np. 50 pln. Co więcej – większość marek określa także minimalną wpłatę aby skorzystać z bonusu powitalnego, lecz zdarzają się i takie w jakich pozyskuje się pieniądze za darmo lub rodzaj zakładu bez ryzyka porażki a jednym spośród nich jest %nazwa bukmachera% bonus. Jak widać, debiutujący użytkownicy bukmacherów mają więc masę rzeczy do przenalizowania. Znajdując miejsce w którym chcemy obstawiać, warto zatem jest zwrócić także uwagę na to jakie minimalne ilości określają w swoich regulaminach bookmakerzy.

Metody płatności
Aktualnie możemy już wejść do praktycznych informacji na temat tego które typy płatności umożliwiają bukmacherzy. Do najatrakcyjniejszych a także najpraktyczniejszych należą z pewnością: błyskawiczny przelew bankowy a także płatność kartą płatniczą (kredytową czy debetową). Jeszcze więcej graczy wybiera jednakże inne metody, jakie stają się jeszcze bardziej rozpowszechnione. Są nimi tzw. portfele elektroniczne (np. Skrill, Neteller) a także kupony płatnicze paysafecard. Każdy bukmacher przedstawia na osobistej witrynie internetowej listę używanych form i warto z taką listą zapoznać się już na samym starcie i zweryfikować, czy znajduje się na niej Twoja ulubiona metoda dokonywania transakcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here