W ofercie firm – bukmacherów internetowych zazwyczaj odnajduje się multum gatunków zakładów, kursów ale też alternatyw typowania na różne zdarzenia.

Osoby, które rozpoczynają grę w zakładach sportowych, mogą napotkać na początku problemy z tymże co faktycznie wyznaczają pewne uregulowania, nazwy i znaki wprowadzane przez bukmacherów.

Handicap jest to zakład, w jakim bukmacher dołącza do końcowego wyniku zdarzenia dodatkowe bramki, punkty czy też inne wartości określone w konkretnym sporcie. Co to oznacza w praktyce? Np. zakłady na handicap w meczu futbolowym między ekipą Chile a także Niemiec:

Jak widać, handicapy rozłożone są na kilka wersji:
• pełna liczba np. – 1.0
• pierwsza ćwiartka np. -1.25
• połowa np. -1.5
• trzecia ćwiartka -0.75

Pełny handicap typujemy na Chile -1.0
Wybierając tenże zakład na Chile handicap -1.0, ustanawiamy, że zespół Chile zwycięży w spotkaniu przynajmniej różnicą dwóch goli. Gdy Chile wygra jednym golem, użytkownik dostaje zwrot pełnej stawki typu. Jeżeli jednakże wynik dla Chile będzie gorszy, typ jest przegrany.

Pierwsza ćwiartka typ na Chile -1.25
Wybierając taki zakład na Chile -1.25, typujemy, że kadra Chile zwycięży w meczu przynajmniej różnicą dwóch bramek. Gdy Chile zwycięży jedną bramką, klient uzyska zwrot połowy stawki postawionej na ów kupon. Jeżeli wynik dla rep. Chile będzie słabszy, typ jest przegrany.

Połówkowy handicap typ na Chile -1.5
Określa, to że obstawiając np. typ dnia na Chile handicap -1.5, typujemy, iż ekipa Chile wygra w meczu chociaż sumą dwóch goli. Gdy Chile wygra jednym golem, czy też wynik będzie gorszy kupon jest przegrany.

Trzecia ćwiartka typ na Chile -0.75
Zawierając typ zakład -0.75 na Chile typujemy, że drużyna Chile wygra w wydarzeniu przynajmniej różnicą dwóch bramek. W przykładzie gdy Chile zwycięży jednym golem, otrzymamy częściową wygraną liczoną ze specjalnego wzoru. Gdy rezultat dla Chile będzie szkodliwszy, kupon jest przegrany.

Jak widać, handicap posiada sporo rodzajów a którykolwiek z nich określa co innego. Stawiając taki zakład należy więc utwierdzić się co on dosłownie przedstawia oraz w jakim przypadku gracz zgarnia pełną wygraną, kiedy wyłącznie częściową, kiedy połowę wartości a także kiedy zakład jest wyznaczany jako stracony.

Warto też dowiedzieć się od różnych innych graczy, którzy umieszczają własne opinie na forum bukmacherskie i dzielą się spostrzeżeniami odnośnie obstawiania kuponów sportowych online. Z pewnością młody klient na tegoż typu forach odbierze istotne informacje, informacje a także zalecenie od zawodowych klientów, którzy ogrywają bookmakerów od wielu lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here