Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia dla entuzjastów sztuk walki będą w tym roku niesamowite. Stosunkowo niedawno odbyła się gala MMA – KSW 40 w Dublinie, a już kibice MMA dyskutują o następnej gali, jaka została przewidziana na 23 grudnia 2017 Na pewno więc sympatycy sztuk walki dzień przed wigilią spędzą wieczór w znakomitym towarzystwie – najsolidniejszych reprezentantów MMA w Polsce.

Galę KSW 41 online będzie możliwe obserwować w KSW TV oraz w telewizji, a widowisko odbędzie się w Katowicach. Entuzjaści zgromadzeni w hali, ale również ci obserwujący wydarzenie przed telewizorami i monitorem komputera po raz następny napotkają zachwycające starcia. Tym razem gwiazdami gali ksw będą m.in. Artur Sowiński, Popek Monster, Borys Mańkowski, Tomasz Oświeciński ale także Kleber Koike Erbst. Taki skład starć na pewno spełni oczekiwania wszelakiego amatora sztuk w Polsce. Kto z kim będzie wojować na KSW 41? Szczegóły poniżej.

W centralnej rywalizacji wieczoru uda się zobaczyć Borysa Mańkowskiego jaki po raz kolejny będzie rywalizować o mistrzowski pas organizacji KSW. W ubiegłej walce Mańkowskiego oglądaliśmy na KSW 39 na PGE Narodowym, kiedy to rywalizował z najpoważniejszą gwiazdą MMA w Polsce – Mamedem Khalidovem. W niniejszej rywalizacji zwyciężył wojownik z Czeczenii ale pojedynek był szalenie wyrównany i należy przyznać iż Mańkowski naprawdę dobrze był przygotowany do starcia z ogromnym czempionem.

W innej rywalizacji wieczoru właściciele ksw przewidzieli tzw. freak fight w jakim Popek Monster stoczy swój 3 pojedynek w KSW. Kontrkandydatem popularnego Króla Albanii będzie znany z wielu filmów a szczególnie z Pitbulla jako Strachu, aktor Tomasz Oświeciński, który nie stoczył w mma choćby jednego pojedynku. Z pewnością starcie to będzie jednakowoż dla federacji znaczącym wydarzeniem które przysporzy dla organizacji kolejnych sympatyków oglądających galę ale także wielu osób dowie się czym jest KSW jak obejrzec, na czym polega mma i co to za dyscyplina sportu. Aktualnie nie wiemy czego można spodziewać się po tej walce, jednak na pewno z punktu promocyjnego będzie on wyśmienicie wypromowany zaś to jaki poziom pokażą obydwaj wojownicy ksw dowiemy się w grudniu.

Trzecia walka jaka na pewno wywoła wysokie zainteresowanie ze strony fanów MMA to starcie Kleberem Koike Erbst v Artur „Kornik” Sowiński Konfrontacja ta będzie o pas mistrza federacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Patrząc na formę obydwu zawodników mma wolno spodziewać się niespotykanej walki na różnych płaszczyznach. Oceniając poprzednie pojedynki obaj wojownicy czują się rzeczywiście wyśmienicie ale również prezentują wysokie umiejętności i jakość. Obaj wojownicy mma posiadali już okazję raz konkurować między sobą o mistrzowski pas KSW – wówczas górą był Polak, który pokonał konkurenta po jednolitej decyzji arbitrów. Co ciekawe – w 20 ostatnich konfrontacjach Koike Erbsta (od 2010 r) tylko jeden raz zawodnik ksw z Japonii przegrał – i był to wtedy walka z Sowińskim.

Dodatkowo na hitowej gali zobaczymy zapewne 6 innych pojedynków, jednak szefowie nazwiska te będą udostępniać sukcesywnie aż do samego widowiska, Dlatego prawdopodobne jest, że całkowita lista walk będzie dostępna dla miłośników zaledwie na kilka dni przed samą galą.

Pełna karta walk KSW 41 (stan na 10.11.2017)
Borys Mańkowski – Dricus Du Plessis (walka o pas)
Popek Monster – Tomasz Oświeciński (co-main event)
Kleber Koike Erbst – Artur Sowiński (walka o pas)
Marcin Wrzosek – Roman Szymański
Damian Janikowski – TBA

Zapowiedź KSW 41 – Mańkowski, Popek, Strachu w Katowicach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here